Minerálna voda Baldovská v roku 2023 získala 1. miesto v Superbrands

Slovenskí spotrebitelia a Odborná porota Brand Council rozhodli o udelení Slovak Superbrands Award 2023 v segmente B2C pre značky, ktoré dosiahli vynikajúce úspechy a svoje výnimočné výsledky dlhodobo udržiavajú. Do elitnej skupiny značiek s pečaťou kvality ako je vynikajúca reputácia, hodnoty spojené s touto značkou sú spotrebiteľmi vysoko uznávané a veľmi osobne emotívne vnímané. Do Superbrands sa tak zaradila aj značka Baldovská.

Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré by sa rady rozvíjali a učili.

Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je program Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

„Pečať kvality Superbrands má pre ocenené značky viacero benefitov. Jedným z nich je, že zákazník vníma produkty vďaka logu Superbrands ako exkluzívnejšie, čo následne zvyšuje predaj.“ Pavol Kubán, Prezident ADMA

By | 2023-03-13T12:22:34+00:00 13 marca, 2023|Categories: Tlačové správy|Tags: , |